Stomatologia Estetyczna

Piękny uśmiech i zadbane zęby to synonim atrakcyjnego wyglądu. Niektóre osoby mimo regularnych wizyt u dentysty oraz odpowiedniej higieny jamy ustnej mogą mieć jednak problem z estetyką uśmiechu. Na szczęście wyjściem z tej sytuacji może być stomatologia estetyczna. Jest to dziedzina medycyny zajmująca się m.in. odbudową braków zębowych powstałych wskutek wypadku, choroby czy niewłaściwego dbania o zęby. Możliwa jest też korekta kształtu oraz koloru uzębienia. Zabiegi estetyczne są ściśle związane ze stomatologią zachowawczą – aby poprawić wygląd zębów, w pierwszej kolejności trzeba całkowicie je wyleczyć.

Czym zajmuje się stomatologia estetyczna?

W ramach wykonywanych zabiegów możemy poprawić kształt zębów, wypełnić braki oraz usunąć przebarwienia. Stomatologia estetyczna to dziedzina, która skupia się na nadaniu zębom zdrowego wyglądu, zachowując jednocześnie ich funkcję.

Stomatologia estetyczna ma także znaczenie w kontekście zdrowotnym, gdyż poprzez uzupełnienie braków zębowych można zapobiec nieprzyjemnym, a często także groźnym dolegliwościom.

Nasz gabinet wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, dzięki czemu jesteśmy w stanie przeprowadzać zabiegi skuteczne, bezbolesne i jak najmniej inwazyjne.

W ramach świadczonych usług wykonujemy:

  • wybielanie zębów różnymi metodami,
  • piaskowanie,
  • licówki,
  • implanty zębowe,
  • korony,

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, dostosowując zakres zabiegów do jego potrzeb. Dzięki temu uzyskujemy oczekiwane efekty. Zapraszamy do umówienia się na wizytę w naszym gabinecie.