Wybielanie znowu coś nowego

Wybielanie zębów to taka kategoria stomatologii, która nieustannie się rozwija
I ulega dywersyfikacji.
Do kilku metod, które moi pacjenci i czytelnicy znają- jak wybielanie nakładkowe, wybielanie przy pomocy specjalnej lampy, plastrów wybielających - doszła następna metoda.
Metoda nieobecna jeszcze w Polsce, bo dopiero wprowadzona w USA, ale myślę, że to kwestia najbliższego roku.
Nowością tej metody jest wyjątkowa prostota, środek do wybielania nakłada się na zęby pędzelkiem. Producentem jest Procter&Gamble, który sprzedaje go pod nazwą Night Effect. Zestaw zawiera 14 paczuszek żelu wybielającego i 14 pędzelków do aplikacji.
Wieczorem po umyciu zębów, żel pędzelkiem jest nakładany na zęby, gdzie po kontakcie z ich powierzchnią, zmienia konsystencję ściśle przylegając na kilka godzin. Zabieg powtarza się przez kolejnych 14 nocy.
Wszystko wskazuje na to, że przyszłość wybielania zębów jest poza gabinetami dentystycznymi, że pojawią się nowe ,bezpieczne i skuteczne środki dostępne w aptekach i supermarketach, że obecność w gabinecie nie będzie konieczna.
Ale na dzień dzisiejszy odradzam wybielania zębów bez kontroli stomatologa. Dlatego jeśli dzisiaj chcesz wybielić zęby, to odwiedź mój gabinet a wybiorę metodę która będzie najlepsza dla ciebie. Pamiętaj, że o stomatologii wiem wszystko.
A jeśli czegoś nie wiem to znaczy, że to nie istnieje ;-)


powrót


Artur Pietrzyk leczenie, protetyka, chirurgia, ortodoncja, rtg i naprawa protez.
Od poniedziałku do piątku 10-13 i 15-20,
www.superdentysta.com.pl (22) 676 59 56, 608 519 073
Myśliborska 104 (wejście z tyłu budynku apteki)